פעילויות נוכחיות

שילוב תשתית לעיבוד מסמכים ביישומים קיימים

עד כה, תשתית Tradesoft Document Processing שימשה אותנו על-מנת לפתח יישומים חדשים בלבד. לאחרונה, עקב דרישה של לקוח, הטמענו את יכולות ה"מעקב אחרי שינויים" ביישום קיים, פעיל מזה שנים לא מעטות בסביבת הייצור, שפותח ב-Visual Basic 6 ושואב מידע מפלטפורמות נוספות בארגון.

שדרוג מערך מחשוב Sub-Custody בלאומי

המשך פרויקט ההתחדשות של מערך הדו"חות למשקיעים זרים בבנק לאומי יכלול כלי ניטור חדשים, שילוב של יכולות High Availability, והפעלת עשרות מנועי דו"חות חדשים שמבוססים על תשתית Tradesoft Reporting Framework.


עקבו אחרינו:

  Facebook LinkedIn Tradesoft bits

מי אנחנו?

טריידסופט היא חברת בוטיק לפרויקטים בתחום התוכנה, שמתמקדת במתן פתרונות ניהול ידע לארגונים וחברות.

אנחנו מקפידים לשים את הצורך האנושי, ולא רק הטכנולוגי, במרכז העשייה שלנו. בכל פעילות שלנו אנחנו מחוייבים באופן פרטני ללקוח, ופועלים כצוות שמקבל את עצמו את כל המשימות, משלב האפיון ועד שלב ההטמעה. העבודה אינה מתחלקת בין אנשי מכירות, מנתחי מערכות, ותוכניתנים - אלא מבוצעת כפרויקט בוטיק בו אנחנו - אישית - מבצעים כל שלב ושלב.

אנחנו מקפידים ללמוד לא רק את חידושי הטכנולוגיה, אלא גם את "מאחורי הקלעים" של הנושא שבו צריכה התוכנה לטפל, או ליתר דיוק - הנושא שבו מטפלים האנשים שיעבדו עם התוכנה.

רק בדרך זו של מעורבות מקצועית, ושל ראיית מערכת התוכנה מהצד האנושי של השימוש בה, הצלחנו עד היום. זאת הדרך היחידה שאנחנו מכירים.

המחויבות שלנו היא לבטא את הייחוד של הלקוח.
עוד...