קטלוג 2019


Tradesoft Reporting Framework

(Patent Pending)

להפיק במהירות שיא דו"חות "אקסל" מורכבים

האתגר:

לעיתים קרובות נוצר צורך להפיק דו"חות מפורטים בראייה עסקית מקצועית (למשל דו"חות ביטוח, השקעות, פעילות עסקית וכו'). המבנה המתאים ביותר לדו"חות כאלה הוא ברוב המקרים Excel, אך תוכנת אקסל נועדה לעבודה יחידנית בלבד: הפקה ממוכנת של אלפי קבצי אקסל ("אוטומציה") היא תהליך איטי, לא אמין ולא יציב. שיטות אחרות, לעומת זאת, יכולות לייצר רק העתק של נתוני המקור, ללא חשיפת משמעויות עסקיות או ידע בעל משמעות.

הפתרון:

תשתית Tradesoft Reporting מייצרת דו"חות "אקסל" במבנה מלא ועשיר (כולל גרפים, סינונים, מיונים, ועיצובים), אך אינה זקוקה להתקנה של תוכנת "אקסל" כדי לעשות זאת. זהו יתרון טכני משמעותי ביותר, שמבטל לחלוטין את סיכוני ה"אוטומציה", אך יתרון נוסף הוא תהליך העבודה: נתוני המקור מנותחים וממופתחים בשלב ראשון לכדי אוסף של נתונים בראייה אפליקטיבית, ועל גבי אוסף זה מוגדרות פעולות עיבוד מתוחכמות - על בסיס התחום הספציפי בו עוסקים הנתונים. בשלב השני המנוע מפיק קבצים מרהיבים, מלאים ועשירים, במהירות של עד אלפי קבצים לדקה.

בנוסף לכך, הקבצים הנוצרים תומכים באופן מלא בעברית, ובגרסאות עבריות של תוכנת "אקסל".

תשתית Tradesoft Reporting מופעלת כשירות חיצוני (SOA) מתוך המערכות הקיימות או מתוך מערכת חדשה, והקבצים מופצים לכל הצרכנים בערוצי קשר שונים (פורטל, דוא"ל וכד').

מערכת לדוגמה: "דעת"

מערכת "דעת" נבנית בימים אלה בבנק לאומי, על בסיס תשתית Tradesoft Reporting. נתוני המקור מועברים מהמחשב המרכזי בכל בוקר, ויצירת הדו"חות המהירה והמדויקת מאפשרת לכל קהילת הלקוחות העסקיים של הבנק לקבל בערוצים הדיגיטליים של הבנק ניתוח מעמיק ומותאם אישית של הפעילות העסקית שלהם.

באפיון ובעיצוב של כל מבנה חדש של דו"ח במערכת אנו מנצלים את התכונות החזקות של המנוע בתחום עיבוד הנתונים הגולמיים. אך יחד עם זאת, הפתרון המיטבי אינו טכני בלבד: אנחנו מערבים בתהליך הן את הלקוחות עצמם, והן את אנשי המקצוע בתחום הסחר-הבינלאומי בבנק.

מידע נוסף