אודות טריידסופט


טריידסופט היא חברת בוטיק לפרויקטים בתחום התוכנה, שמתמקדת במתן פתרונות ניהול ידע לארגונים וחברות.

הפרויקטים שאנחנו מבצעים מבוססים על תשתיות תוכנה שפיתחנו - ואנחנו ממשיכים לפתח - במשך שנים. כל פרויקט מותאם באופן מדויק לא רק לארגון, אלא בעיקר לאנשים שישתמשו בו, ולתחום המקצועי שבו הם עוסקים. אנחנו מקפידים ללמוד לא רק את חידושי הטכנולוגיה, אלא גם את "מאחורי הקלעים" של הנושא שבו צריכה התוכנה לטפל, או ליתר דיוק - הנושא שבו מטפלים האנשים שיעבדו עם התוכנה.

מה למדנו?

בעבר, בעידן מערכות המידע, ארגונים גדולים ביצעו פרויקטים גדולים ועתירי מידע. כיום, ככל שנפח המידע גדל, היכולת לטפל בידע מקצועי באופן ממוכן הינה בעלת ערך עצום ליעילות ולתחרותיות של כל ארגון, והדרישה היא להמיר את המידע והנתונים לידע מעשי, מסקנות, ותמיכה בקבלת החלטות.

בעידן טכנולוגיות הידע, החוכמה היא לתפור את הפתרון בקפידה בהתאם לצרכי הלקוח, תוך למידה והתעמקות בתחום המקצועי שמאחורי הנתונים עצמם, והתבססות על עיצוב מערכת יעיל, נקי ומוכח.


בכל פעילות שלנו אנחנו מחוייבים באופן פרטני ללקוח, ופועלים כצוות שמקבל על עצמו את כל המשימות, משלב האפיון ועד שלב ההטמעה. העבודה אינה מתחלקת בין אנשי מכירות, מנתחי מערכות, ותוכניתנים - אלא מבוצעת כפרויקט בוטיק בו אנחנו - אישית - מבצעים כל שלב ושלב.

הפתרונות שלנו מיועדים לספק ידע ברור בזמן-אמת, על בסיס עושר הנתונים הקיים בארגון, ועל-ידי כך לגשר למעשה בין האנשים לבין המידע. כך עשינו בבנק לאומי, בחברת ישראכרט, בחברת לאומי-קארד, ובשיתופי פעולה בפרויקטים עם חברות תוכנה מובילות.

רק בדרך זו של מעורבות מקצועית, ושל ראיית מערכת התוכנה מהצד האנושי של השימוש בה, הצלחנו עד היום. זאת הדרך היחידה שאנחנו מכירים.


המחויבות שלנו היא לבטא את הייחוד של הלקוח.