קטלוג 2019


תשתיות התוכנה שאנחנו מפתחים במשך השנים מהוות בסיס איתן ומוכח, ומיושמות בלב מספר פרויקטים מורכבים שסיפקנו כבר ללקוחות שלנו. מעבר לכך, כל מערכת שאנחנו מפתחים ומיישמים אצל הלקוחות שלנו מותאמת באופן מדויק לא רק לארגון, אלא בעיקר לאנשים שישתמשו בו, ולתחום המקצועי שבו הם עוסקים. אנחנו מקפידים ללמוד לא רק את חידושי הטכנולוגיה, אלא גם את "מאחורי הקלעים" של הנושא שבו צריכה התוכנה לטפל, או ליתר דיוק - הנושא שבו מטפלים האנשים שיעבדו עם התוכנה.

תשתיות למערכות תוכנה

הפקת דו"חות מורכבים במהירות שיא
תשתית Tradesoft Reporting מייצרת דו"חות "אקסל" במבנה מלא ועשיר (כולל גרפים, סינונים, מיונים, ועיצובים), אך אינה זקוקה להתקנה של תוכנת "אקסל". זהו יתרון טכני משמעותי ביותר, אך יתרון נוסף הוא תהליך העבודה: נתוני המקור מנותחים וממופתחים בשלב ראשון לכדי אוסף של נתונים בראייה אפליקטיבית, ועל גבי אוסף זה מוגדרות פעולות עיבוד מתוחכמות - על בסיס התחום הספציפי בו עוסקים הנתונים. בשלב השני המנוע מפיק קבצים מרהיבים, מלאים ועשירים, במהירות של עד אלפי קבצים לדקה.
עוד...


תרגום נתוני זמן-אמת לשפה אנושית ומעשית
תשתית Tradesoft Conclusions Systems מאפשרת ניהול ויישום נוח של חוקי עיבוד נתונים, כדי ליצור מערכות מומחה, ללא צורך בכתיבת קוד תוכנה. מנוע התשתית מיישם חוקי לוגיקה עמומה, ומאפשר יבוא של אוספי פונקציות ומילוני נתונים חיצוניים. על-ידי שימוש בתשתית זו יכול כל יישום לספק המרה בזמן-אמת של מבני נתונים מורכבים לכדי מסקנות בשפה אנושית ברורה, או להניע תהליכי Workflow אוטומטיים.
עוד...


ייצור ופענוח מסמכים, וניהול שינויים
מסמכים משמשים את תהליכי העבודה בכל ארגון - הן כאבני בניין למידע גולמי, והן כתוצרים של עיבוד מידע.
תשתית הטיפול במסמכים Tradesoft Document Processing שיצרנו כוללת מגוון פעילויות ממוכנות לטיפול במסמכים.
מערכות תוכנה שביססנו על-גבי תשתית זו, מאפשרות טיפול במדמכים כחלק מובנה וטבעי של תהליך העבודה (כלומר, ללא צורך במעבר לתוכנות חיצוניות) - תוך שימת דגש על משמעותם של המסמכים ועל הצד המקצועי שקשור בתהליכי העבודה שאותם מסמכים אלה משמשים.

עוד...


פרויקטים בהתאמה ללקוח

מוצר תוכנה, או תשתית תוכנה, משוכללים ככל שיהיו, לא יכולים לספק את הפתרון האמיתי לצרכים של הארגון כשהם לא משולבים באופן נכון בתהליך העבודה. לכל ארגון תחום עיסוק שונה ותהליכי עבודה שונים, ואלה משפיעים ומשנים את אופי הנתונים עצמם, ואת אופי מערכת התוכנה הנדרשת לטיפול בנתונים אלה.

חברת טריידסופט פועלת כצוות שמקבל על עצמו כל פרויקט תוכנה משלב האפיון ועד שלב ההטמעה. העבודה אינה מתחלקת בין אנשי מכירות, מנתחי מערכות, ותוכניתנים - אלא מבוצעת כפרויקט בו אנחנו - אישית - מבצעים כל שלב ושלב.

אנחנו מחוייבים ללמוד ולהתעמק תמיד באופי האמיתי של הנתונים: בראייה שלנו המושגים הכלליים "מספר", "מילה" ו"תאריך", אינם נשארים כלליים, אלא מקבלים תמיד משמעויות שונות כשמדובר בפרויקט בתחום הבנקאי, בתחום הביטוחי, בתחום השו"ב, או בכל תחום אחר.

רק בדרך זו של מעורבות מקצועית, ושל ראיית מערכת התוכנה מהצד האנושי של השימוש בה, הצלחנו עד היום. זאת הדרך היחידה שאנחנו מכירים.

מידע נוסף