קטלוג 2019


פרויקטים ומערכות שפיתחנו עבור לקוחותינו

אנחנו גאים להציג בקצרה אחדים מהפרויקטים שביצענו עבור לקוחותינו.
הפרויקטים שאנחנו מבצעים מבוססים על תשתיות תוכנה שפיתחנו - ואנחנו ממשיכים לפתח - במשך שנים. כל פרויקט מותאם באופן מדויק לא רק לארגון, אלא בעיקר לאנשים שישתמשו בו, ולתחום המקצועי שבו הם עוסקים. אנחנו מקפידים ללמוד לא רק את חידושי הטכנולוגיה, אלא גם את "מאחורי הקלעים" של הנושא שבו צריכה התוכנה לטפל, או ליתר דיוק - הנושא שבו מטפלים האנשים שיעבדו עם התוכנה.גבעולים היא מערכת בגישה חדשנית, המבצעת מחשוב של תחומים שנחשבו עד היום כתחומים הומניים לחלוטין, תחומים של מילים, רגשות ומחוות, ולא של מספרים, חישובים ותוכנות.
המערכת מאפשרת ניהול ויצירת דו"חות טיפול, ומספקת גמישות בתיעוד סיטואציות מורכבות, יחד עם פורמליזציה של הדיווח, ע"י שימוש במודל של קריטריונים וסולמות ערכים מוגדרים מראש. המערכת פותחה כתרומה ל"ניצן".

עוד...


מערכת TSDM היא מערכת חדשה, שפותחה כחלק ממהלך שדרוג מערך מחשוב סחר-בינלאומי בבנק לאומי.
המערכת משמשת את הצוות המקצועי במרכז הסחב"ל של הבנק, ומספקת פתרון לפעילויות ותהליכי עבודה שאינם נתמכים על-ידי המערכות הותיקות בבנק. בכך מרחיבה ומשפרת המערכת את השירות הניתן ללקוחות, ומקלה על המשתמשים – אנשי מרכז סחר-בינלאומי.

עוד...


מערכת "מבט" מפיקה מדי יום מאות קבצי Excel מורכבים, שנשלחים ללקוחות מוסדיים (בנקים ובתי השקעות גדולים) של בנק לאומי בחו"ל. המערכת מקבלת מידע גולמי עדכני, ומפיקה בתוך שניות בודדות את הדו"חות, כקבצי Excel מלאים, פונקציונאליים וייצוגיים. לאחר מכן, המערכת עוקבת אחרי משלוח הקבצים, וכוללת כלי ניטור ואחזור מגוונים, עבור צוות Sub-Custody בבנק לאומי.

עוד...


מערכת-המומחה שבבסיס CreditGen מתרגמת עשרות שנות ידע ונסיון מקצועי בתחום הסחר-הבינלאומי לממשק עבודה נוח ויעיל. המערכת מאפשרת לבנק לצמצם סיכונים, ולהעניק ללקוחותיו שירות עסקי שלם יותר, על-ידי הפיכתו של תהליך פתיחת הבקשה לא"ד לפשוט, אמין, מהיר, וברור יותר. מערכת CreditGen משמשת את בנק לאומי בכל סניפי העסקים שלו מזה מספר שנים.

עוד...


מערכת "זרוע" התבקשה לענות על צורך של קישור בין מערכות, אך להוות יותר ממערכת שמתווכת בין נתוני המערכות הקיימות. התשתית שפיתחנו מאפשרת איסוף נתונים והפעלת תהליכים במערכות היעד באופן דינמי.
המערכת פועלת כשירות שכולל סטנדרטים קבועים לבקשות שנשלחות למערכת היעד, ותגובות שחוזרות ממנה, וכך מאפשרת זרימה של תהליך עבודה אחיד, תוך כדי שימור נכסי התוכנה הקיימים בלאומי-קארד.

עוד...תורן
תשתיות למערכת ביטוח נסיעות
את ביטוח הנסיעות לחו"ל מספקת ישראכרט באמצעות סוכנות "תורן". לצורך כך נבנתה מערכת שמאפשרת את שיתוף הנתונים הנדרש בין הארגונים, מפיקה את אישורי הביטוח, ושולחת אותם ללקוחות בערוצים שונים.
במסגרת פרויקט זה סיפקנו תשתיות שרת, להעברת הנתונים בין המערכות המעורבות, ולהפקת המסמכים ושליחתם ללקוחות.

מידע נוסף