עם השנים גילינו שמערכת תוכנה מוצלחת היא פתרון ארגוני, הרבה יותר מטכנולוגי. התכנון הנכון של פרויקט תוכנה מחייב קודם כל דיון בנוגע לתהליכי העבודה ולתרבות הארגונית, ואפיון של התוכנה כך שתתאים לארגון, במקום לדרוש מהארגון ומהמשתמשים לשנות את עצמם כדי להתאים לתוכנה החדשה. אנחנו מזמינים אתכם להתיעץ איתנו ללא תשלום, וללא התחייבות, בכל נושא שקשור למערכות התוכנה שלכם, ולקשר שלהן אל האנשים בארגון.

אף פעם לא מזיקה זווית ראייה של מישהו חיצוני, או דעה נוספת. התחומים שבהם אנחנו עוסקים יום-יום, הם גם התחומים שבהם אנחנו יכולים לסייע - הממשק שבין אדם לתוכנה, הממשק שבין ארגון למערכת המידע, ההרמוניה של הארגון עם תהליכי העבודה, וההיבט האנושי והמקצועי של מערכות תוכנה ופרויקטים.

אנחנו מאמינים שפתרון תוכנה מוצלח חייב להתפתח יד ביד עם תהליכי העבודה. למערכות תוכנה יש סביבת חיים מוחשית, ומערכות רבות עלולות להיכשל אם הן לא מביאות בחשבון את הפרמטרים האנושיים והארגוניים של סביבת חיים זו.

אנחנו מזמינים אתכם להזמין אותנו לשמוע ולתרום את נקודת המבט שלנו, בכל מה שקשור למערכות תוכנה חדשות או קיימות, ולקבל מאיתנו יעוץ אוביקטיבי חיצוני, ללא תשלום או התחייבות.


מידע נוסף